خبرهای ویژه

» car » ارائه خدمات امدادی رایگان به خودروهای تولیدی کمتر از ۵ سال گروه سایپا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۵

 کد خبر: 168540

ارائه خدمات امدادی رایگان به خودروهای تولیدی کمتر از ۵ سال گروه سایپا

به گزارش « پیام فارس»،بهزاد پناهی مدیرعامل سایپایدک در آیین آغاز به کار طرح خدمات و امداد نوروزی ۹۸ گروه سایپا گفت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش گروه سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و تمامی پایگاه‌ها و واحدهای امدادی گروه سایپا در جاده‌های سراسر کشور خدمات امدادی به مشتریان ارائه خواهند داد.

وی افزود: شبکه خدمات پس از فروش گروه سایپا جهت اجرای مطلوب طرح خدمات و امداد نوروزی۹۸ از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۶ فروردین ۹۸ با تمام توان بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه خواهد داد.

پناهی خاطرنشان کرد: در طرح امداد و خدمات نوروزی ۹۸ گروه سایپا، ۱۱ دفتر منطقه‌ای و ۲۰ انجمن صنفی نمایندگی‌های گروه سایپا در سراسر کشور، وظیفه کنترل و نظارت بر عملکرد نمایندگی‌ها و واحدهای امدادی را بر عهده دارند و بیش از یکهزار و ۷۰۰ امدادگر در طول طرح مشغول خدمات رسانی به مشتریان و امدادخواهان خواهند بود.

مدیرعامل سایپایدک اعلام کرد: مالکان خودروهای گروه خودروسازی سایپا در صورت بروز مشکل در حین سفرهای نوروزی، می‌توانند با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرند و از خدمات امدادی و تعمیرگاهی نمایندگی های کشیک این طرح در ایام نوروز برخوردار شوند.

پناهی گفت: در این طرح به تمامی خودروهایی که نیاز به امداد دارند، خدمات امدادی ارائه خواهد شد ولی اولویت با خودروهای تولیدی گروه خودروسازی سایپا است.

گفتنی است طرح خدمات و امداد نوروزی ۹۸ گروه خودروسازی سایپا از ۲۵ اسفند ۹۷ آغاز  و تا ۱۶ فروردین ۹۸ در تمامی جاده های کشور اجرا می شود.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : car , خودرو

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
۱۰ دی ۱۳۹۶ 865845 بازدید
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 854921 بازدید
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات