• تاریخ: مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 138172

انعقاد قرارداد ۳۰ دکل نفتی در یک شب!

انعقاد قرارداد ۳۰ دکل نفتی در یک شب! بیژن نامدار زنگنه در گفت‌وگو با “خانه ملت”، با اشاره به پرونده دکل‌های نفتی در دولت نهم و دهم، گفت: قرارداد ۳۰ دکل شامل ۲۰ دکل خشکی و ۱۰ دکل دریایی در یک شب با ترک تشریفات ...

انعقاد قرارداد ۳۰ دکل نفتی در یک شب!


بیژن نامدار زنگنه در گفت‌وگو با “خانه ملت”، با اشاره به پرونده دکل‌های نفتی در دولت نهم و دهم، گفت: قرارداد ۳۰ دکل شامل ۲۰ دکل خشکی و ۱۰ دکل دریایی در یک شب با ترک تشریفات مناقصه منعقد شد که پرونده مفصلی درباره این دکل‌ها تشکیل شده است تا خسارت و میزان ضرر و زیان زیان این پرونده مشخص شود.

انعقاد قرارداد ۳۰ دکل نفتی در یک شب!

انعقاد قرارداد ۳۰ دکل نفتی در یک شب!

انعقاد قرارداد یک میلیارددلاری در دولت دهم برای خرید لوله از خارج از کشور
عضو کابینه دولت یازدهم، در ادامه با بیان اینکه دکل گشمده یک پرونده جداگانه دارد، افزود: انعقاد قرارداد تمامی این دکل‌ها توسط یک فرد انجام شده است که این فرد سه کار انجام داده است. نخست اینکه یک میلیارد دلار قرارداد خرید لوله از خارج از کشور منعقد کرده، دوم اینکه ۳۰ دکل نفتی خریداری کرده و سوم پرونده دکل نفتی گمشده را منعقد کرده است که در هر سه اقدام تخلف رخ داده است.
انعقاد تمامی قرارداد دکل‌ها توسط یک فرد
وزیر نفت دولت یازدهم و پیشنهادی کابینه دوازدهم، در پایان  با بیان اینکه این فرد با سفارش احمدی نژاد برخی اقدامات را انجام داده که سوابق آن موجود است، تصریح کرد: دفتر احمدی نژاد به صورت مکتوب دستور داده که این اقدامات توسط این فرد انجام شود.


لینک کوتاه مطلب : http://payamfars.ir/?p=138172


twitter facebook googlereader googleplus digg cloob facebook telegram
نرخ ارز
کانال تلگرام اخبار جالب