خبرهای ویژه

» دنیای بازیگران » تعداد کاربران رابط کاربری EMUI۱۰ هوآوی از مرز یک میلیون نفر گذشت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۲:۲۸

 کد خبر: 181152

تعداد کاربران رابط کاربری EMUI۱۰ هوآوی از مرز یک میلیون نفر گذشت

پیام فارس:

بنابر اعلام هوآوی، EMUI ۱۰ آخرین نسخه از رابط کاربری اختصاصی هوآوی بر پایه اندروید ۱۰ است.

هوآوی روند انتشار EMUI ۱۰ را از ماه سپتامبر و برای HUAWEI P۳۰/P۳۰ Pro، به عنوان اولین دستگاه‌های دریافت‌کننده آغاز کرد. دستگاه‌هایی که تاکنون به‌روزرسانی EMUI ۱۰ را دریافت کرده‌اند به این شرح است:

تعداد کاربران رابط کاربری EMUI۱۰ هوآوی از مرز یک میلیون نفر گذشت

Huawei P۳۰
Huawei P۳۰ Pro
Huawei Mate ۲۰
Huawei Mate ۲۰ Pro
Huawei Mate ۲۰ X
( Huawei Mate ۲۰ X (۵G
Huawei Mate ۲۰ RS Porsche Design
Huawei Mate ۱۰
Huawei Mate ۱۰ Pro
Huawei Mate ۱۰ Porsche Design
Huawei Mate RS Porsche Design
Huawei P۲۰
Huawei P۲۰ Pro
Huawei nova ۵ Pro
Huawei nova ۴
Huawei nova ۴e
Huawei Mate ۲۰ lite
Huawei Enjoy ۱۰ Plus
Huawei Enjoy ۹s
Huawei MediaPad M۶ ۱۰.۸
Huawei MediaPad M۶ ۸.۴

در مقایسه با EMUI ۹.۱ هوآوی بهینه‌سازی‌های متعدد و مهمی در EMUI ۱۰.۰ داشته، تا علاوه بر تغییر ظاهر رابط کاربری، کاربر نیز هنگام استفاده از آن تجربه متفاوتی داشته باشد.

بازنگری در طراحی را می‌توان اساسی‌ترین تغییر رابط کاربری EMUI ۱۰ دانست. سبک جدید انتخاب شده برای EMUI ۱۰، محیط رابط کاربری را مانند صفحات مجله مرتب می‌کند و مواردی مانند هدلاین، زمینه سفید، بخش‌بندی و هایلایت موارد مهم را به صفحات اضافه می‌کند و باعث ایجاد تناسب میان قسمت‌های مختلف محتوای در حال نمایش می‌شود.

تاثیر این تغییرات را می‌توان در بخش‌های مختلف رابط کاربری نظیر منوی تنظیمات، مخاطبین، یادداشت‌ها، پنل‌ اعلان‌ها و… مشاهده کرد. علاوه بر این هوآوی با نظر گرفتن انیمیشن‌های جدید و بازنگری در طراحی برخی نرم‌افزارها و آیکون‌ها، ظاهری کاملاً جدید و متفاوت را به EMUI ۱۰ آورده است.

اضافه شدن حالت شب به صورت سیستمی یکی دیگر از تغییرات نسخه جدید رابط کاربری هوآوی است. حالت شب در این رابط، تنها به تغییر ساده رنگ‌ها، محدود نمی‌شود و دستگاه‌های به روز شده به EMUI ۱۰ قادرند تضاد رنگ‌های پس‌زمینه و متن را کنار موارد دیگری مانند رنگ متن و آیکون‌ها اندازه‌گیری ‌کنند و با ایجاد تناسب میان آن‌ها، به خلق تجربه‌ای بهتر و خستگی کمتر چشم‌ها کمک کنند.

گوشی‌های هوشمند دارای EMUI ۱۰ می‌توانند به صورت بی‌درنگ با رایانه‌های رومیزی به تعامل و اشتراک اطلاعات بپردازند. بعد از اتصال گوشی به کامپیوتر، صفحه نمایش گوشی در نمایشگر کامپیوتر ظاهر می‌شود و کاربران قادرند با Drag & Drop به جابه‌جایی فایل بپردازند یا با استفاده از کیبورد کامپیوتر، پیام‌های خود را پاسخ بدهند.

آخرین نسخه EMUI، بر پایه اندروید ۱۰ توسعه یافته و ضمن افزایش روان ‌بودن و کارایی دستگاه، تمام ویژگی‌های دوست داشتنی اندروید ۱۰ را نیز به کاربران ارائه می‌کند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : دنیای بازیگران , فرهنگ و هنر

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
۱۰ دی ۱۳۹۶ 1163044 بازدید
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 1151926 بازدید
تبلیغات
تبلیغات