خبرهای ویژه

» دنیای بازیگران » تلویزیون نمی‌خواهد سحر قریشی مطرح شود!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۴:۰۹

 کد خبر: 172457

تلویزیون نمی‌خواهد سحر قریشی مطرح شود!

پیام فارس:

علی آشتیانی‌پور، تهیه‌کننده سینما که فیلم سینمایی «نیوکاسل» این روزها از او بر پرده سینماهاست اظهار داشت: زمانی که برای تبلیغات فیلم سینمایی «نیوکاسل» اقدام کردیم تیزری که به رسانه ملی ارائه دادیم با تصاویر سحر قریشی تأیید شد اما در نهایت امروز می‌بینیم در واحد پخش این بازیگر از تیزرها حذف شده و هنوز دلیل این اتفاق را نمی‌دانم.

آشتیانی‌پور تصریح کرد: با پیگیری‌های ما برای فهم دلیل حذف این بازیگر، به ما می‌گویند نمی‌خواهند سحر قریشی دیده و مطرح شود. قطعاً این تصمیم عجیب تلویزیون بر اکران «نیوکاسل» تأثیر می‌گذارد و برای ما آسیب‌زننده خواهد بود.

وی افزود: تا امروز با وجود این مسائل از شرایط اکران راضی هستیم و «نیوکاسل» بسیار مورد استقبال قرار گرفته و طبق آماری که داریم اکثر مردم وقتی فیلم را می‌بینند با رضایت سالن سینما را ترک می‌کنند. پیش‌بینی ما این است که طی روزها آینده «نیوکاسل» به فروش بهتری دست پیدا کند.

این تهیه‌کننده در ادامه گفت: انتخاب زمان اکران «نیوکاسل» بر عهده ما نبود و ما قراردادی را ثبت کرده بودیم که باید به آن موظف بوده و عمل می‌کردیم. متأسفانه فیلم سینمایی «سامورایی در برلین» یک هفته دیرتر از موعد از پرده سینما برداشته شد که «نیوکاسل» به جای آن اکران شد و این مسأله به فیلم بعدی که «روسی» است آسیب می‌زند و «روسی» دقیقاً اکران خود را در ماه محرم آغاز می‌کند.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : دنیای بازیگران , فرهنگ و هنر

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
۱۰ دی ۱۳۹۶ 932181 بازدید
تبلیغات
تبلیغات