خبرهای ویژه

» دنیای بازیگران » خالق کتاب «بابا آب داد» درگذشت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۵

 کد خبر: 145538

خالق کتاب «بابا آب داد» درگذشت

در پیام تسلیت مرکز اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش در پی درگذشت «سیدعباس سیاحی»، آمده است: مرحوم سیاحی با نگرشی جالب و نگارشی جذاب، خالق آثار ارزنده‌ای، چون کتاب «بابا آب داد» بود، که همه ما خواندن و نوشتن را مدیون این استاد بزرگ هستیم.

پیام فارس:

خالق کتاب «بابا آب داد» درگذشت +عکسمرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پی درگذشت «سیدعباس سیاحی»، پیام تسلیتی صادر کرد.

در این پیام آمده است: خبر درگذشت معلم فرهیخته و پیشکسوت عرصه نویسندگی کتاب‌های آموزش و پرورش مرحوم سیدعباس سیاحی موجب غم و اندوه فراوان برای جامعه فرهنگی کشور شد.

مرحوم سیاحی با نگرشی جالب و نگارشی جذاب خالق آثار ارزنده‌ای، چون کتاب «بابا آب داد» بود، که همه ما خواندن و نوشتن را مدیون این استاد بزرگ هستیم.

وی علاوه بر حق استادی بر گردن همه مردم، مایه افتخار و مباهات برای نظام تعلیم و تربیت کشور است و بدون تردید آثار و خدمات ارزشمند این معلم فرهیخته و فرهنگ دوست، در میان نسل‌های آینده کشور ماندگار خواهد بود.

مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی به نمایندگی از جامعه بزرگ فرهنگیان کشور غمگنانه فقدان جانسوز این پیشکسوت فرهنگی را به عموم فرهنگیان و فرهنگ دوستان به ویژه خانواده معظم و معزای ایشان، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند غفّار برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان معزز صبر و شکیبایی مسألت دارد.

منبع: فارس


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : دنیای بازیگران , فرهنگ و هنر

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات