خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » دادگر: یک سهمیه المپیک کافی نیست/ برای تفنگ به مربی خارجی فکر نمی‌کنیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۳:۲۴

 کد خبر: 171162

دادگر: یک سهمیه المپیک کافی نیست/ برای تفنگ به مربی خارجی فکر نمی‌کنیم

رئیس فدراسیون تیراندازی می‌گوید که یک سهمیه المپیک در برابر تعداد قهرمانان این رشته کافی نیست و باید به تعداد سهمیه‌ها اضافه شود.

علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی در گفت و گو با پیام فارس، در پاسخ به این سوال که تیراندازان در جام جهانی مونیخ نتوانستند به سهمیه المپیک برسند و تاکنون تنها یک سهمیه در این رشته کسب شده است، اظهار کرد: دو رویداد دیگر برای کسب سهمیه در رشته تفنگ و تپانچه و دو مسابقه هم برای رشته اهداف پروازی پیش رو داریم. ان شاءالله باید سهمیه‌ها اضافه شود. آن یک سهمیه در برابر تعداد قهرمانانمان کافی نیست.

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: در رویداد آخر که قهرمانی آسیا قطر است جای امیدواری برای کسب سهمیه المپیک زیاد است و امیدواریم که بیشترین سهمیه‌ها را آنجا بگیریم. در قهرمانی آسیا تعداد سهمیه‌ها زیاد است و نزدیک به ۳۸ سهمیه در آن مسابقات بین آسیایی‌ها تقسیم می‌شود. تا آن موقع هم اغلب آسیایی‌ها در مسابقات قبل سهمیه خود را گرفته‌اند و از گردونه خارج می‌شوند و چون تعداد سهمیه‌ها هم زیاد است بیشترین امیدواری را داریم که تعداد سهمیه‌های ایران بیشتر شود.

دادگر در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلات مالی فدراسیون تیراندازی و کمبود مهمات برای تمرین تیراندازان آیا اردوی برون مرزی برای ورزشکاران در نظر گرفته شده است یا خیر گفت: مربیان هنوز درخواست اردوی برون مرزی نکرده‌اند اما ما تا مسابقات قطر یعنی آخرین روز مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو هیچ مشکلی در رابطه با فشنگ و مهمات و ساچمه نداریم. ما نیازهای اولیه خود را تا قهرمانی آسیا قطر به طور کلی تأمین کردیم و مشکلی از این لحاظ تیم‌های ما را تهدید نمی‌کند.

رئیس فدراسیون تیراندازی افزود: ما اخیراً با ارمنستان تفاهم نامه‌ای را امضا کردیم که پیش بینی شده در ایران و ارمنستان اردوهای مشترکی داشته باشیم. باز هم اردوی برون مرزی بستگی به نگاه مربیان دارد که پیشنهادهای آن‌ها چه باشد. ما به دنبال این هستیم که از تمامی ظرفیت‌ها برای کسب سهمیه المپیک استفاده کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای جذب مربی خارجی برای رشته تفنگ ندارید گفت: نه از خانم هاشمی بهتر مگر داریم. تا زمانی که او هست به هیچ مربی خارجی فکر نمی‌کنیم.

رئیس فدراسیون در پایان در مورد پاداش وزارت ورزش به قهرمانان گفت: پاداشی که وزارت ورزش به قهرمانان داده را به آن‌ها اهدا می‌کنیم. این پول به حساب فدراسیون واریز شده و ما هم ان شاءالله آن را به ورزشکارمان پرداخت خواهیم کرد.


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
۱۰ دی ۱۳۹۶ 883864 بازدید
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 872944 بازدید
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات