خبرهای ویژه

» اخبار استان فارس » روز قدس هیچگاه کمرنگ یا فراموش نمی‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۳

 کد خبر: 191082

روز قدس هیچگاه کمرنگ یا فراموش نمی‌شود

پیام فارس/فارس نماینده ولی فقیه در استان فارسز در پیامی اعلام کرد که روز قدس، روز نمایش وحدت امت اسلامی و اراده مسلمانان و مظلومان جهان در بازپس‌گیری قبله اول مسلمین از چنگال اشغالگران قدس شریف است و هیچگاه کمرنگ و فراموش نمی‌شود.

آیت‌الله لطف‌الله دژکام در پیامی به مناسبت روز قدس، با تاکید براینکه این روز یکی از یادگاران امام خمینی به عنوان احیاگر اسلام ناب محمدی است، تصریح کرد که این روز هیچگاه تعطیل یا کمرنگ نشده و به فراموشی سپرده نمی شود.

به گزارش پیام فارسبه نقل از دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس، متن پیام امام جمعه شیراز به مناسبت روز قدس چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس یکی از ماندگارترین یادگاران احیا کننده اسلام ناب محمدی در عصر حاضر، امام خمینی(ره) است که مرز دقیق و مشخصی میان حق و باطل کشیده و  کلید رمزآلود گشوده شدن درهای فرج حضرت ولیعصر(عج) را در اختیار امت اسلامی گذاشته است.

روز قدس، روز نمایش وحدت امت اسلامی و اراده مسلمانان و مظلومان جهان در بازپس‌گیری قبله اول مسلمین از چنگال اشغالگران قدس شریف است.

این روز بزرگ و اراده عظیمی که در ورای این یوم‌الله نهفته است، هیچگاه تعطیل کمرنگ و یا به فراموشی سپرده نخواهد شد و گرچه امسال به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، راهپیمایی روز قدس برقرار نیست اما ولی امر مسلمین جهان در این روز، بار دیگر اقتدار و عظمت امت اسلامی را روزافزون خواهند نمود و اراده حتمی و تخلف ناپذیر ناپذیر الهی مبنی بر نابودی کفر و استکبار و پیروزی مستضعفان و صالحان را نوید خواهند داد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار استان فارس
ارسال دیدگاه

گالری فیلم
فیلم بررسی رنو ساندرو
۰۹ دی ۱۳۹۶ 1006973 بازدید
۱۰ دی ۱۳۹۶ 1001026 بازدید
تبلیغات
تبلیغات