خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » عطایی: سرویس‌های آرژانتین کار را در ست چهارم سخت کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۵

 کد خبر: 172496

عطایی: سرویس‌های آرژانتین کار را در ست چهارم سخت کرد

سرمربی تیم‌ ملی والیبال جوانان ایران گفت: در ست چهارم میتوانستیم راحت پیروز شویم، اما سرویس‌های خوب آرژانتین کار را سخت کرد.

به گزارش پیام فارس، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران درباره پیروزی شاگردانش مقابل آرژانتین در یک‌چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان، اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود و مطمئن بودیم حریف سختی داریم. بازی را خوب شروع کردیم و ست اول را قاطعانه بردیم، اما آرژانتین در ست دوم بازی با تغییراتی که در ترکیب خود داشت، کار را برای ما سخت کرد و بازی از دست ما خارج شد که ست دوم را بردند.

او ادامه داد: در ست سوم هم ما تغییراتی دادیم که بازیکنان ما خود را به خوبی با آن تطبیق دادند و توانستیم این ست را هم از آن خود کنیم. در ست چهارم بازی خیلی قاطعی را انجام دادیم، اما کاپیتان آن‌ها با سرویس‌هایی که زد و امتیازاتی که گرفت کار ما را سخت کرد و بازی که باید راحت تمام می‌شد، امتیازاتش پا به پا شد و سخت بردیم و این می‌تواند درسی برای ادامه راه باشد. هر روز تجربه جدیدی به ما اضافه می‌شود، اما خوشحالیم که بردیم و برای بازی با ایتالیا آماده می‌شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران افزود: هدف ما این است که همه تیم‌ها را ببریم، ایتالیا حریف سختی است، اما سعی می‌کنیم بازی را مقابل این تیم نیز ببریم. همه تیم‌ها دوست دارند به عنوان صدرنشین صعود کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم، ایتالیا با شکست دادن تیم برزیل نشان داده که تیم قدرتمندی است و فردا کار سختی داریم.

سرمربی تیم‌ ملی والیبال جوانان ایران درباره مصدومیت توخته نیز گفت: طبیعی است و همیشه مصدومیت‌هایی در جریان بازی‌ها رخ می‌دهد که متاسفانه توخته هم آسیب دید، اما به بازی بعدی می‌رسد و از این مورد خیالمان راحت است.


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
قربانیان زلزله اکوادور به 272 نفر رسیدند
۰۹ دی ۱۳۹۶ 1098018 بازدید
فیلم بررسی رنو ساندرو
۰۹ دی ۱۳۹۶ 1096772 بازدید
تبلیغات
تبلیغات