خبرهای ویژه

» اخبار سیاسی » عملکرد مناسب یگان‌ها در رزمایش مدافعان آسمان ولایت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۶

 کد خبر: 180012

عملکرد مناسب یگان‌ها در رزمایش مدافعان آسمان ولایت

امیر سرتیپ قادر رحیم زاده، فرمانده رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت۹۸ در جمع‌بندی عملکرد نیروهای شرکت کننده در رزمایش گفت: این رزمایش با تلاش همه یگان‌های شرکت کننده بسیار موفق برگزار شد.

به گزارش ایسناف وی در ادامه اظهار داشت: برنامه ریزی کرده بودیم نیروهایی از نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نقش نیروهای متخاصم وارد منطقه رزمایش شوند. سامانه های مختلف راداری و موشکی که با هوشیاری قبلا در منطقه مستقر شده بوند توانستند اهدافی را که وارد منطقه رزمایش شده اند، به موقع کشف، شناسایی و منهدم کنند.

وی افزود: تک تک سامانه هایی که در اینجا مستقر هستند، توسط افسران مجرب و متخصص هدایت شدند و ارزیاب ها نیز عملکرد سامانه ها و کارکنان ما را که عموما جوانان هستند، ارزیابی می‌کنند.

امیر رحیم زاده ادامه داد: برای اولین بار پس از تشکیل نیروی پدافند هوایی، ما مرکز عملیات پدافند هوایی مربوط به قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) را در منطقه رزمایش مستقر کردیم و تحت فرمان و کنترل عملیاتی قرار گرفته بود که عملکرد این مراکز هم مورد ارزیابی قرار گرفت.

فرمانده رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۸ با بیان اینکه ارزیابی های اولیه ما از این رزمایش بسیار خوب است، تاکید کرد: در ارزیابی های اولیه، یگان ها نمرات بسیار خوب و بالایی دریافت کرده اند و عملکرد بسیار خوبی داشتند که ریز اقدامات و عملکردها نیز در حال جمع بندی است.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار سیاسی

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 921228 بازدید
تبلیغات
تبلیغات