خبرهای ویژه

» اخبار استان فارس » لزوم ساخت قطعه‌ هفتم آزادراه شیراز – اصفهان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۴۴

 کد خبر: 143581

لزوم ساخت قطعه‌ هفتم آزادراه شیراز – اصفهان

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز بر لزوم احداث قطعه‌ هفتم آزادراه شیراز اصفهان با هدف تسهیل در دسترسی به شیراز و تردد به سمت بوشهر، تاکید کرد.

به گزارش پیام فارسو به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز، حسین آرگیو در نشستی با صمد رجا شهردار نماینده ارشد قرارگاه خاتم‌الاوصیاء گفت: آزادراه شیراز – اصفهان با اجرای قطعه ۷ پس از اتصال به بزرگراه شیراز – سپیدان در طرح‌های آینده باید به بزرگراه شیراز – دشت ارژن متصل شود.

وی افزود: این اتصال به ورودی غربی شیراز بدون توجه به احداث قطعه ۷ تا بزرگراه شیراز – دشت ارژن، برای ورودی شهر در منطقه “گویم” مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

آرگیو با بیان اینکه شهرداری شیراز خواستار همکاری دولت برای پیشگیری از این مشکل است، خاطرنشان کرد: در این راستا ساخت یک بزرگراه ۲۰ کیلومتری از نقطه اتصال آزادراه شیراز اصفهان به بزرگراه شیراز سپیدان، اجرایی می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه طراحی یک تقاطع غیرهمسطح برای تسهیل و ایمن‌سازی دسترسی‌ها بین بزرگراه‌ و آزادراه باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: شهرداری شیراز ساخت ۸ کیلومتر و اداره کل راه و شهرسازی استان فارس ساخت ۱۲ کیلومتر از این مسیر بزرگراهی را عهده‌دار خواهند شد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار استان فارس

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 429905 بازدید
قربانیان زلزله اکوادور به 272 نفر رسیدند
۰۹ دی ۱۳۹۶ 449515 بازدید
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات