خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » ماهی ۱۰میلیارد تومان خسارت به ورزش شهرداری تهران از زمان شیوع کرونا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۸:۲۶

 کد خبر: 195714

ماهی ۱۰میلیارد تومان خسارت به ورزش شهرداری تهران از زمان شیوع کرونا

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به الان به دلیل تعطیلی اماکن ورزشی و عدم درآمدزایی ماهی ۱۰ میلیارد تومان به مجموع ورزشی شهرداری تهران خسارت وارد شده است.

امیر محسنی در گفت و گو با پیام فارس، درباره وضعیت اماکن و مجموعه های ورزشی شهرداری تهران اظهار کرد: مجموعه ها و اماکن ورزشی شهرداری تهران براساس ابلاغیه ستاد ملی کرونا کماکان تعطیل است و تنها در ۳۵ رشته کم برخورد با مجوز ستاد ملی کرونا فعالیت داریم.

وی با اشاره به استقبال پایین شهروندان از اماکن ورزشی گفت: نسبت به سال گذشته استقبال شهروندان از اماکن و مجموعه های ورزشی بسیار کاهش پیدا کرده و شرایط راضی کننده نیست.

محسنی پیرامون این پرسش که از زمان شیوع ویروس کرونا چقدر آسیب به اماکن و مجموعه های ورزشی شهرداری تهران وارد شده است، تصریح کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به الان ماهی ۱۰ میلیارد تومان به دلیل عدم درآمدزایی و دریافت حق اجاره به سازمان ورزش شهرداری تهران خسارت وارد می شود که البته این آسیب در ارتباط با بخش های خصوصی که با ما همکاری می کنند، بیشتر است.

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران افزود: برای کاهش این آسیب ها سعی می کنیم از طریق شبکه های مجازی با مخاطبان خود در ارتباط باشیم و آنها را ترغیب به انجام فعالیت های ورزشی در منزل کنیم.

وی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز ما نتوانستیم در حوزه ورزش عملکرد موفقی داشته باشیم و هزینه ها در حوزه درمان افزایش پیدا کرده و نگرانی های ما به دلیل عدم استفاده از اماکن ورزشی توسط شهروندان لحظه به لحظه در حال افزایش است که چه زمانی شرایط از نظر این بیماری عادی خواهد شد.

محسنی در پایان پیرامون برنامه های سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: ما برنامه های خود را طبق تقویم برای هر فصل و مناسبتی آماده کردیم و تنها منتظر مجوز ستاد عالی مقابله با کرونا هستیم تا آنها را اجرا کنیم.


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی
ارسال دیدگاه

گالری فیلم
۱۰ دی ۱۳۹۶ 1163147 بازدید
تبلیغات
تبلیغات