خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » مظلومی: برای اعزام جودوکاران پارالمپیکی به ترکیه مجوز شورای برون مرزی نداشتیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۷:۲۷

 کد خبر: 185652

مظلومی: برای اعزام جودوکاران پارالمپیکی به ترکیه مجوز شورای برون مرزی نداشتیم

رییس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان گفت: زمانی که برای اعزام جودوکاران به ترکیه دعوتنامه ای دریافت نکردیم و مجوز شورای برون مرزی نداشتیم چطور می‌توانستیم جودوکاران پارالمپیکی را به کمپ تمرینی بفرستیم که بیشتر جنبه تفریحی داشت تا ورزشی!

محمدرضا مظلومی در گفت‌وگو با پیام فارس، درباره دلیل لغو سفر جودوکاران پارالمپیکی به کمپ تمرینی ترکیه اظهار کرد: سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم‌بینایان برای اعزام دو جودوکار پارالمپیکی به ترکیه برای برگزاری اردوی مشترک و کمپ تمرینی با تیم ملی بزرگسالان این کشور طی نامه رسمی درخواست کردند که تمهیدات لازم را برای اعزام این دو ورزشکار فراهم کنیم که ما نیز این موضوع را از طریق فدراسیون جودو ترکیه پیگیری کردیم اما متاسفانه آنها در پاسخ اعلام کردند که برنامه‌ای برای برگزاری کمپ تمرینی یا اردوی مشترک پیش بینی نشده است.

وی گفت: وقتی ترکیه هیچ برنامه‌ای برای تیم ملی جودوی نابینایان و کم‌بینایان پیش‌بینی نکرده بود ما چطور می‌توانستیم دو جودوکار را به کمپ تمرینی اعزام کنیم که جنبه تفریحی داشت تا ورزشی! از سوی دیگر برای اعزام این دو جودوکار ابتدا باید دعوتنامه دریافت می‌کردیم و سپس از شورای برون مرزی مجوز اعزام می‌گرفتیم. زمانی که دعوتنامه‌ای دریافت نکردیم و مجوز شورای برون مرزی نداشیم چطور می‌توانستیم جودوکاران را برای برگزاری کمپ تمرینی و اردوی مشترک به ترکیه اعزام کنیم.

رییس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان تصریح کرد: اردوی مشترک زمانی موثر است که حداقل ۳ تا ۵ تیم در آن حضور داشته باشند وقتی ترکیه خود اردوی تمرینی برای جودوکاران نابینا و کم‌بینا پیش‌بینی نکرده بود ما نمی‌توانستیم تیم را به یک اردوی تفریحی اعزام کنیم.

مظلومی در پایان افزود: در این زمینه فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان هیچ کوتاهی انجام نداده قطعا اگر دعوتنامه ای از ترکیه برای برپایی این کمپ تمرینی دریافت می‌کردیم با مجوز شورای برون مرزی جودوکاران را اعزام می‌کردیم.


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 943902 بازدید
قربانیان زلزله اکوادور به 272 نفر رسیدند
۰۹ دی ۱۳۹۶ 962488 بازدید
۱۰ دی ۱۳۹۶ 955127 بازدید
فیلم بررسی رنو ساندرو
۰۹ دی ۱۳۹۶ 960959 بازدید
تبلیغات
تبلیغات