خبرهای ویژه

» دنیای بازیگران » منتظر مجوز وزارت بهداشت برای ادامه ضبط «عصر جدید» هستیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۰

 کد خبر: 191325

منتظر مجوز وزارت بهداشت برای ادامه ضبط «عصر جدید» هستیم

پیام فارس:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا، فصل جدید برنامه استعدادیابی عصرجدید با حضور تماشگران به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

احسان علیخانی کارگردان و مجری برنامه «عصرجدید» درباره از سرگیری ضبط این برنامه با حضور تماشگران گفت: در هفته های گذشته چندین هزار مخاطب مسابقه استعدادیابی عصرجدید برای تماشای استعداد شرکت‌کنندگان نام نویسی کرده اند که در ماه های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان ضبط برنامه وجود ندارد.

علیخانی: منتظر مجوز وزارت بهداشت برای ادامه ضبط «عصر جدید» هستیم

علیخانی افزود: به دنبال روند کاهشی شیوع ویروس کرونا، طی مذاکرات شفاهی که با وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام داده ایم، ادامه ضبط برنامه با حضور تماشگران با رعایت شیوه‌ه‌نامههای بهداشتی و فاصله‌گذاری های اجتماعی امکان پذیر است اما منتظر دریافت پاسخ نامه ای هستیم که این مجوز از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا به طور رسمی به ما ابلاغ شود.

مجری عصرجدید خاطرنشان کرد: به منظور حفظ سلامت هموطنان و برای رعایت هرچه بهتر رعات کردن شیوه‌ه‌نامه‌های بهداشتی، همکاران در حوزه های برنامه سازی باید با متخصصان و کارشناسان حوزه سلامت حتما مشورت کنند و گروه عصرجدید هم با توجه به این اصل مهم، رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی و توصیه های ستاد مبارزه با کرونا را برای حفظ سلامت مردم خوب کشورمان بر خود واجب می داند.

وی با اشاره به تفاوت ساختار برنامه عصرجدید با دیگر برنامه های تلویزیونی گفت: این برنامه به لحاظ تعداد تماشاگران که در هر برنامه نزدیک به ۹۰۰ تا هزار نفر در محل ضبط برنامه حضور دارند و همچنین مدت زمان ضبط طولانی تر برنامه نسبت به دیگر برنامه، شرایط متفاوت تری دارد.

علیخانی ابراز امیدواری کرد به زودی ضبط استعدادیابی عصرجدید با حضور تماشگران در لوکیشن جدید این برنامه شروع شود.

گفتنی است حدود ۱۰ قسمت از فصل جدید برنامه در اواخر دی‌ و اوایل بهمن ماه ضبط شده بود.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : دنیای بازیگران , فرهنگ و هنر

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
فیلم بررسی رنو ساندرو
۰۹ دی ۱۳۹۶ 1053544 بازدید
تبلیغات
تبلیغات