خبرهای ویژه

» اخبار سیاسی » نماینده زاهدان: مردم به ظرفیت‌های کاندیداهای انتخابات توجه کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۳

 کد خبر: 185139

نماینده زاهدان: مردم به ظرفیت‌های کاندیداهای انتخابات توجه کنند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم باید به کاندیداهایی رای دهند که دغدغه حل مشکلات مردم را داشته و با شاخص هایی که رهبری تبیین کردند مطابقت داشته باشند.

علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با پیام فارس، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری همواره متین، پرمغز و پر محتواست و مجموعه رسانه ای کشور نقش مهمی در رساندن پیام های ایشان به اقشار مختلف کشور در تمام شهرها دارند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه اظهار کرد: همان طور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند یک نماینده باید متخصص، متعهد و پاکدست باشد و منافع کشور و حفظ حقوق مردم برای او در اولویت باشد. مردم نیز در انتخاب خود باید به ظرفیت های کاندیداها توجه داشته باشند و به فردی که دغدغه حل مشکلات مردم را دارد، رای دهند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه «کاندیداها باید برنامه های خود در حیطه نمایندگی را برای مردم تشریح کنند»، اظهار داشت: قطعا مجلس به افرادی کارآمد، پاکدست و متعهد نیازمند است. مردم باید با دقت ظرفیت های کاندیداها را شناسایی کرده و در انتخابات مشارکت داشته باشند.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار سیاسی

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 943061 بازدید
تبلیغات
تبلیغات