خبرهای ویژه

» car » هدف‌گذاری گردش مالی سالانه ۵ هزار میلیارد تومان در برنامه‌های آینده ایسیکو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۸:۰۵

 کد خبر: 179315

هدف‌گذاری گردش مالی سالانه ۵ هزار میلیارد تومان در برنامه‌های آینده ایسیکو

به گزارش « پیام فارس»، فرشاد مقیمی در این بازدید که روز چهارشنبه ۱۵ آبان انجام شد، ضمن انتقاد از گسستگی فعالیت‌های لجستیک در ایران‌ خودرو و موازی کاری گفت: یکپارچگی این فعالیت‌ها و سامان‌دهی با هدف کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت در ایسیکو ضروری است. درحال حاضر بخشی از فعالیت‌ها علاوه بر ایسیکو، توسط ساپکو و سایر شرکت‌های گروه و خارج از گروه انجام می‌شود و بخشی دیگر در اختیار معاونت سیستم جامع تولید و خرید است که باید تعیین تکلیف شوند.  

وی ضمن تاکید بر مبارزه با فساد در سیستم و شناسایی فرآیندها و گلوگاه‌های فساد، دستور بررسی و ارائه گزارش و برنامه  تجمیع امور لجستیک گروه صنعتی ایران‌خودرو را صادر کرد.

مقیمی در ادامه، ایسیکو را مکلف به کاهش هزینه لجستیک کرد و گفت: سهم ریالی لجستیک در قیمت تمام شده خودرو مشخص و مطابق برنامه و استانداردهای جهانی کاهش یابد.

وی تاکید کرد: با توجه به بهره‌وری و اهمیت کاهش هزینه در بخش خدمات فنی و انرژی، برنامه‌ای برای مدیریت مجدد این بخش توسط ایسیکو ارائه شود. همچنین برنامه انجام فرآیند مناقصه و مزایده با محور شفافیت مالی ارائه شود.

مدیرعامل ایران‌خودرو تاکید کرد: برای ایجاد چابکی در گروه، ایران‌خودرو باید در فعالیت اصلی خود یعنی تولید متمرکز شود و امور غیرتولیدی توسط ایسیکو مدیریت شود.

مقیمی با تاکید بر تکریم منابع انسانی و اهمیت مسایل رفاهی کارکنان گفت: کیفیت غذا و سرویس‌های رفت و آمد کارکنان باید سامان‌دهی شود. در این مقوله هر اقدامی که لازم و ضروری است در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان ضمن تاکید بر اهمیت و تاثیرگذاری فعالیت ایسیکو در پیشبرد اهداف ایران‌خودرو گفت: هم‌زمان با روزهای گرامی‌داشت پیروزی انقلاب، تولید تجاری روزانه ایران‌خودرو نیز به ۲ هزار دستگاه برسد و این موفقیت را با دهه مبارک فجر جشن خواهیم گرفت.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : car , خودرو

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 1054692 بازدید
تبلیغات
تبلیغات