خبرهای ویژه

» اخبار استان فارس » پروژه آب رسانی شهر اقلید به بهره برداری رسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۰

 کد خبر: 28547

پروژه آب رسانی شهر اقلید به بهره برداری رسید

پروژه آب رسانی شهر اقلید به بهره برداری رسید


پروژه آب رسانی شهر اقلید به بهره برداری رسید

به گزارش دریافتی پیام فارس از روابط عمومی آبفای استان فارس، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس با بیان این که این شرکت به مناسبت هفته دولت ۹ پروژه آبرسانی را در ۹ شهر استان به بهره برداری می رساند به تشریح مشخصات فنی پروژه آبرسانی به شهر اقلید پرداخت و ادامه داد :این پروژه شامل حفر ، تجهیز و برق رسانی یک حلقه چاه ،اجرای هفت کیلومتر خط انتقال برق ، اجرای پنج کیلومتر خط انتقال آب با استفاده از لوله های فولادی به قطر ۳۰۰ میلیمتر می باشد که با صرف اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .
مهندس محمد علی قلندری گفت: با بهره برداری از این پروژه جمعیتی بالغ بر دو هزار خانوار از مزایای آبرسانی آن بهره مند می شوند و به یاری خداوند مشکل آبرسانی به شهراقلید در نقاط مورد نظر رفع می شود.
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس، به بیان جایگاه آب از نگاه اسلام پرداخت و با تشریح قداست آب در شریعت اسلام ، صرفه جویی در مصرف این مایه گرانبها را نوعی شکرگزاری در پیشگاه خالق آن توصیف کرد.
وی ادامه داد: برای اینکه امروز و در این مراسم نعمت آب شرب شیرین را به مردم شهر اقلید هدیه دهیم مراحل دشواری را سپری کرده ایم و افراد زیادی از جمله مسئولین و دست اندرکاران کشوری، استانی و محلی تلاش کرده اند که جا دارد به پاس این نعمت الهی در مصرف آن نیز صرفه جویی شود تا همواره در دسترس شما باشد.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار استان فارس

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 491173 بازدید
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات