خبرهای ویژه

» اسرار خانه داری » چطور از شر بوی سیگار راحت شویم؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۶

 کد خبر: 137064

چطور از شر بوی سیگار راحت شویم؟

چطور از شر بوی سیگار راحت شویم؟


اگر کمی بیشتر به طبیعت اطراف توجه کنید، متوجه می‌شوید که خوراکی‌هایی وجود دارد که بوی رنگ و یا بوی سیگار و دود را به خود جذب می‌کنند و شما به راحتی و بدون نیاز به انواع اسپری‌ها از شر این بوها راحت می‌شوید.

45
دکتر محید اسدزاده پزشک و دکترای تغذیه در طب سنتی با بیان اینکه برخی مواد خوراکی توانایی جذب بوهای محیط را دارند، گفت: چند روش وجود دارد که می‌توان با انجام آن به راحتی بوی سیگار و یا بوی رنگ را از خانه خارج کرد.
به گفته او سرکه قدرت جذب بوی دود را دارد. شما می‌توانید با قرار دادن یک کاسه سرکه در گوشه‌ای از خانه،  بوی دود را از بین ببرید. همچنین ترکیب مقدار مساوی آب گرم و سرکه و آغشته کردن یک حوله در آن (بعد از چکاندن) و تکان دادن آن در محیط هم می‌تواند بوی دود را از خانه خارج کند.
بر اساس گفته‌های دکتر اسدزاده، به غیر از مواد خوراکی روشن کردن زغال و قرار دادن آن در ظرفی فلزی و کوچک در اطراف خانه و همچنین روشن کردن چند شمع که بوی دود را خنثی می‌کنند، راه‌حل مناسبی برای از بین بردن بوی سیگار است.
این متخصص تغذیه می‌گوید: روشی برای از بین بردن بوی رنگ‌های صنعتی و ساختمانی وجود دارد. مقداری پیاز را خرد کنید و در آب سرد بگذارید. این ظرف را در میان خانه بگذارید. متوجه خواهید شد که در چند دقیقه بوی رنگ کاملا از بین خواهد رفت.

چطور از شر بوی سیگار راحت شویم؟


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اسرار خانه داری , گوناگون و جالب

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تک فرزندی
۱۴ دی ۱۳۹۶ 556822 بازدید
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات