خبرهای ویژه

» گردشگری » کافه ای مخصوص چرت زدن در اسپانیا افتتاح شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۸

 کد خبر: 138774

کافه ای مخصوص چرت زدن در اسپانیا افتتاح شد

کافه ای مخصوص چرت زدن در اسپانیا افتتاح شد


چرت زدن همیشه فکر خوبی است، ولی اغلب سخت است که زمان و مکان مناسبی برای آن پیدا کنیم.

کافه ای مخصوص چرت زدن به نام سیستا و گو Siesta&Go که به تازگی در مادرید افتتاح شده است این مشکل را برای همیشه حل می کند.

به قول خودشان اینجا جایی است که می توانی در وقت آزادت هرچقدر می خواهی استراحت کنی. این اولین کافه ایست که به این منظور در این کشور راه اندازی می شود.

این کافه اتاق های تک نفره و چند نفره مخصوص چرت زدن دارد.

این کافه اتاق های تک نفره و چند نفره مخصوص چرت زدن دارد.

هرچند که ایده ی ایجاد فضایی برای چرت زدن جدید نیست و در پاریس، لندن، بروکسل، نیویورک و توکیو نیز فضاهایی به این کار اختصاص داده شده است.

این مکان به درد محلی های شاغل درگیر و توریست های خسته می خورد. به غیر از ۱۹ تختی که دارد، برای خواندن و استراحت صندلی های راحتی هم دارد، همچنین فضاهایی از این کافه نیز برای کار کردن در نظر گرفته شده است و مجهز به اینترنت است تا فضایی بشود برای کسانی که می خواهند زایا و خلاق باشند. در این کافه همه چیز پیدا می شود: از شارژر و روزنامه و تبلت گرفته تا پیژامه.

صندلی راحتی برای خواندن و استراحت کردنصندلی راحتی برای خواندن و استراحت کردن

این مکان پتو و ملافه های یک بار مصرف هم دارد و هرروز هم توسط خدمه ی ماهر تمیز می شود. پس لازم نیست از اینکه باید جایی بخوابید که قبل از شما کس دیگری آنجا خوابیده است چندشتان بشود.

شما می توانید بابت هر دقیقه پول دهید (دقیقه ای ۲۶ سنت) و یا ساعتی پول پرداخت کنید (ساعتی ۱۶ دلار). هرچند که آفرهایی نیز برای مشتریان ارائه می شود.

 


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : گردشگری , گوناگون و جالب

دیدگاه بسته شده است.

گالری فیلم
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات